top of page

Półkolonie w Poznaniu

Prezentujemy naszą ofertę półkolonii dla dzieci na basenie, gdzie zapewniamy nie tylko bezpieczną zabawę, ale także doskonałą okazję do nauki pływania i rozwijania umiejętności w wodzie. Program półkolonii dostosowany jest do dzieci w każdym wieku i z różnymi umiejętnościami pływackimi, dzięki czemu bez problemu znajdziesz ofertę idealną dla Twojego dziecka. To znacznie lepszy sposób na spędzenie wakacji czy ferii niż tradycyjne zajęcia świetlicowe. Już teraz napisz do nas lub zadzwoń i zapytaj o ofertę na nadchodzące półkolonie letnie bądź półkolonie zimowe!

ZAPISY - LATO 2024

Sprawdź szczegóły półkolonii, które organizujemy od wielu lat w Poznaniu. Jeżeli  masz jakieś wątpliwości, pytania z chęcią odpowiemy. Poniżej przedstawimy najważniejsze informacje dotyczące półkolonii letnich w Poznaniu w 2024 roku. Zapisy na turnusy już ruszyły. 

 

I turnus 

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2,

61-448 Poznań

ul Łozowa 77

II i III turnus

Szkoła Podstawowa nr 14 im. Władysława Łokietka 

61-156 Poznań

ul. Os. Piastowskie 65

Terminy - LATO 2024

I turnus:  24.06 - 28.06.2024    ZSP nr 2

II turnus: 29.07 - 02.08.2024    SP 14

III turnus: 05.08 - 09.08.2024   SP 14

Cena: 730 zł 

Godziny: 7.45 - 16.45

W programie półkolonii w Poznaniu:

- zajęcia na basenie 

- JUDO

- tenis

- bowling

- igrzyska sportowe

- zajęcia plastyczne

- zajęcia rękodzieła

- zajęcia sportowe

- kino

- wizyta leśnych sów

- festiwal pizzy

- obiad 

 

Półkolonie zimowe i letnie na basenie w Poznaniu

W czasie wolnym od szkoły na naszym basenie będą się odbywać różne zajęcia związane z oswajaniem z wodą oraz nauką pływania. Zapraszamy dzieci w różnym wieku, które spędzają ferie lub wakacje w mieście Poznań!

Wraz z rozpoczęciem półkolonii nasi doświadczeni animatorzy wprowadzą Was w świat wodnej przygody i Waszym dzieciom poczuć się w wodzie swobodnie i bezpiecznie. Oferujemy godziny świetnej zabawy i przydatnej nauki pływania, ale nie tylko!

W czasie półkolonii program zajęć zawiera także zajęcia tematyczne, takie jak:

Pływanie 

Nauka pływania w grupach sprawnościowych z podziałem na wiek i umiejętności. Uczymy bezpiecznie pływać również dzieci, które nie mają doświadczenia w wodzie. Zajęcia prowadzimy na dwóch obiektach: basen POSIR Rataje, basen AWF CitiZen Poznań. Jeżeli warunki pogodowe są sprzyjające odwiedzamy również basen letni przy ul. Chwiałkowskiego. Zajęcia nastawione są na dobrą zabawę w miłej atmosferze. Doświadczona kadra, która przez cały rok uczy pływać, gwarantuje uśmiech na twarzy dzieci. Półkolonie z elementami nauki pływania, zabaw w wodzie to niezapomniane wrażania dla dzieci. 

Judo

Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów Judo. Nasza propozycja zajęć to poprawa sprawności fizycznej, poznawanie nowych zabaw, współpraca i rywalizacja na sali specjalnie do tego przystosowanej. Mata którą wyłożona jest sala, materace oraz doświadczenie trenerów sprawia iż dzieci kochają takie zajęcia. 

Bowling

Organizowany w formie wyjścia do ośrodka POSiR znajdującego się nad Wartą. Do dyspozycji będą 4 tory. 

Tenis 

Do dyspozycji mamy kryty kort o nawierzchni ceglanej -  Obiekt POSIR nad Wartą ( II i III turnus) oraz nawierzchnia betonowa (I turnus). Dysponujemy sprzętem dla każdego. Dobra zabawa w połączeniu z elementami prawdziwego tenisa.

Wyżywienie

Obiad w formie zupy oraz drugiego dania.  Na zajęcia dzieci przynoszą własne butelki/ bidony, które uzupełniają dostępną bez limitów wodą. 

Festiwal pizzy - czyli ulubiony dzień na półkolonii. Pizza w różnych wariantach smakowych dostarczana w dużych ilościach aby każdy mógł spróbować nowych smaków. Baraboo Malta zawsze dostarcza pyszną pizzę na nasze turnusy. 

Zajęcia dodatkowe

- Igrzyska półkolonijne - czyli zabawa na całego w formie torów przeszkód, konkurencji szybkościowych, zwinnościowych, strzeleckich  i niespodzianki. 

- Zabawy plastyczne - tylko wyobraźnia nas ogranicza. To zabawy kreatywne z kredkami, kredami czasem również nożyczkami. Macie ochotę stworzyć gigantyczny napis "Lato2024" ? My już odliczmy dni do wakacji. Może ktoś chciałby poznać prawdziwą sowę ?

- Rękodzieło - czyli zabawa dla dziewczyn, którą również uwielbiają chłopcy. Tworzenie bransoletek, łańcuszków, fotoramki itd.

Kino

Wyjście do kina Helios. 

 

Półkolonie dla dzieci – zabawa pod okiem doświadczonych instruktorów

Bezpieczeństwo naszych uczestników jest dla nas najwyższym priorytetem. Nasza kadra instruktorska składa się z doświadczonych i wykwalifikowanych instruktorów, którzy nadzorują dzieci podczas każdej aktywności na basenie i poza nim. Dzięki temu masz pewność, że Twoje dziecko jest nie tylko wśród ludzi, którzy chcą go nauczyć przydatnych umiejętności, ale także troszczą się o jego dobre samopoczucie i bezpieczeństwo.

Półkolonie w Poznaniu – dlaczego warto?

  • Nauka pływania – nasze półkolonie dla dzieci to nie tylko zabawa, ale także okazja do nauki pływania. Uczestnicy mają możliwość uczestnictwa w profesjonalnych zajęciach pływania prowadzonych przez naszych instruktorów, którzy pomagają w doskonaleniu techniki i budowaniu pewności siebie w wodzie.

  • Rozwój umiejętności ruchowych – pływanie to doskonała forma aktywności fizycznej, która wspiera rozwój motoryki, koordynacji ruchowej i równowagi. Nasze półkolonie oferują różnorodne zajęcia i gry w wodzie, które stymulują rozwój umiejętności ruchowych u dzieci.

  • Zabawa i przygoda – oprócz nauki pływania, nasze półkolonie to także czas zabawy i przygody na basenie. Dzieci mają możliwość korzystania z atrakcji basenowych i tych poza nim, co sprawia, że każdy dzień jest pełen radości i emocji.

  • Integracja społeczna – nasze półkolonie to także doskonała okazja do nawiązywania nowych przyjaźni i integracji społecznej. Dzieci mają możliwość spędzania czasu z rówieśnikami, wspólnego uczenia się i zabawy na basenie, co sprzyja budowaniu relacji i rozwijaniu umiejętności społecznych.

Dane kontaktowe i zapisy:

tel. +48 602 249 740

e-mail: babyinkpoznan@gmail.com

W celu zapisania się, należy skontaktować się telefonicznie lub mailowo w celu potwierdzenia wolnego miejsca.
Po otrzymaniu karty kwalifikacyjnej oraz umowy należy wpłacić wskazaną kwotę na numer konta bankowego
oraz odesłać zwrotnie drogą elektroniczną wymagane dokumenty  (karta kwalifikacyjna, umowa). 

kleks z plywakiem.png
bottom of page