top of page

ZAPISY - Zima 2024

Półkolonie w Poznaniu

Sprawdź szczegóły półkolonii, które organizujemy od wielu lat w Poznaniu. Jeżeli  masz jakieś wątpliwości, pytania z chęcią odpowiemy. Poniżej przedstawimy najważniejsze informacje dotyczące ferii w Poznaniu w 2024 roku. Zapisy na turnusy już ruszyły. 

I i II turnus

Szkoła Podstawowa nr 14 im. Władysława Łokietka 

61-156 Poznań

ul. Os. Piastowskie 65

Terminy - Ferie 2024

I turnus:  12.02 - 16.02.2024

II turnus: 19.02 - 23.02.2024

Cena: 710 zł 

Godziny: 7.45 - 16.45

W programie półkolonii w Poznaniu:

- zajęcia na basenie 

- JUDO

- tenis

- bowling

- igrzyska sportowe

- zajęcia plastyczne

- zajęcia rękodzieła

- zajęcia sportowe

- kino

- wizyta leśnych sów

- festiwal pizzy

- obiad 

Pływanie 

Nauka pływania w grupach sprawnościowych z podziałem na wiek i umiejętności. Uczymy bezpiecznie pływać również dzieci, które nie mają doświadczenia w wodzie. Zajęcia prowadzimy na dwóch obiektach: basen POSIR Rataje, basen AWF CitiZen Poznań. Zajęcia nastawione są na dobrą zabawę w miłej atmosferze. Doświadczona kadra, która przez cały rok uczy pływać, gwarantuje uśmiech na twarzy dzieci. Półkolonie z elementami nauki pływania, zabaw w wodzie to niezapomniane wrażanie dla dzieci. 

Judo

Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów Judo. Nasza propozycja zajęć to poprawa sprawności fizycznej, poznawanie nowych zabaw, współpraca i rywalizacja na sali specjalnie do tego przystosowanej. Mata którą wyłożona jest sala, materace oraz doświadczenie trenerów sprawia iż dzieci kochają takie zajęcia. 

Bowling

Organizowany w formie wyjścia do ośrodka POSiR znajdującego się nad Wartą. Do dyspozycji będą 4 tory. 

Tenis 

Do dyspozycji mamy kryty kort o nawierzchni ceglanej. Obiekt POSIR nad Wartą. Dysponujemy sprzętem dla każdego. Dobra zabawa w połączeniu z elementami prawdziwego tenisa.

Wyżywienie

Obiad w formie zupy oraz drugiego dania.  Na zajęcia dzieci przynoszą własne butelki/ bidony, które uzupełniają dostępną bez limitów wodą. 

Festiwal pizzy - czyli ulubiony dzień na półkolonii. Pizza w różnych wariantach smakowych dostarczana w dużych ilościach aby każdy mógł spróbować nowych smaków. 

Zajęcia dodatkowe

Igrzyska półkolonijne - czyli zabawa na całego w formie torów przeszkód, konkurencji szybkościowych, zwinnościowych, strzeleckich  i niespodzianki. 

Zabawy plastyczne - tylko wyobraźnia nas ogranicza. To zabawy kreatywne z kredkami, kredami czasem również nożyczkami. Macie ochotę stworzyć gigantyczny napis "Zima 2024" ? My już odliczmy dni do ferii. Może ktoś chciałby poznać prawdziwą sowę ?

Rękodzieło - czyli zabawa dla dziewczyn, którą również uwielbiają chłopcy. Tworzenie bransoletek, łańcuszków, fotoramki itd.

Kino

Wyjście do kina Helios. 

 

Dane kontaktowe i zapisy:
tel. +48 602 249 740
e-mail:babyinkpoznan@gmail.com

W celu zapisania się, należy skontaktować się telefonicznie lub mailowo w celu potwierdzenia wolnego miejsca.
Po otrzymaniu karty kwalifikacyjnej oraz umowy należy wpłacić wskazaną kwotę na numer konta bankowego
oraz odesłać zwrotnie drogą elektroniczną wymagane dokumenty  (karta kwalifikacyjna, umowa). 

Półkolonie 2.png
bottom of page