top of page

Nasza kadra spełnia 
najwyższe oczekiwania

Nauka pływania w Poznaniu
Nauka pływania w Poznaniu

O Nas

W Szkole Pływania Baby INK stawiamy na indywidualne podejście do każdej osoby, niezależnie od wieku czy umiejętności pływackich. Nasza kameralna atmosfera i poczucie bezpieczeństwa pozwala osiągać sukcesy w wodzie szybciej i skuteczniej. Nasi instruktorzy są wykwalifikowanymi specjalistami i zajmują się prowadzeniem zajęć grupowych i indywidualnych, rehabilitacją ruchową w wodzie dla dzieci i osób dorosłych.

Baby INK, czyli zajęcia dla najmłodszych od 3 miesiąca życia. Kiedy dzieci stają się już samodzielne w wodzie, czas na drugą część naszej szkoły, czyli SWIM INK. Ta część naszej działalności, skupia się na wszystkich samodzielnych pływakach, dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Każdy znajdzie w SWIM INK swoje miejsce. 

 

Praca z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych, zaburzeniach sensorycznych, spektrum autyzmu jest naszą pasją. Nasza kadra zdobywa doświadczenie nie tylko na basenie, ale także w pracy w szkołach, gabinetach rehabilitacyjnych oraz klubach sportowych.

Nauka pływania w Poznaniu

Naszą kadrę tworzą ludzie z pasją, którzy nie tylko posiadają wiedzę i umiejętności w dziedzinie nauki pływania i oswajania z wodą, ale także działają z prawdziwym zaangażowaniem i entuzjazmem.

Szkoła Pływania Baby INK Patryk Kanarkowski

Patryk Kanarkowski 

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego, instruktor pływania, oswajania niemowląt z wodą, instruktor pływania osób niepełnosprawnych, ratownik wodny, instruktor gimnastyki, terapeuta integracji sensorycznej oraz bilateralnej. 

Pracował 10 lat  w szkole specjalnej jako rehabilitant.

W czasie półkolonii pełni funkcję kierownika oraz instruktora tenisa

kleks z plywakiem.png

Piotr Kurek 

Instruktor pływania, ratownik wodny doświadczony zawodnik triathlonowy, który osiąga sukcesy w reprezentacji Polski. Reprezentuje również Polskę w czasie zawodów ratownictwa wodnego.  Trener w klubie Posnania oraz MUKS Piranie Tarnowo Podgórne. W naszej szkole prowadzi zajęcia nauki pływania oraz treningi pływackie.  

DSC_5706_edited.jpg

Olga Janikowska 

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego, trener pływania, nauczyciel w SP 14 - Szkoła Sportowa. W czasie półkolonii pełni funkcję wychowawcy. 

Anna Wysocka Szkoła Pływania Baby INK.JPG

Anna Wysocka

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego, instruktor pływania, nurek. Pracuje zarówno z dziećmi jak i z osobami dorosłymi.  W czasie trwania półkolonii pełni funkcję wychowawcy. 

Adrianna Kubiak Szkoła Pływania Baby INK

Adrianna  Kubiak

Studiuje Pedagogikę Specjalną, instruktor pływania, od wielu lat pracuje jako opiekun osoby niepełnosprawnej. W czasie trwania półkolonii pełni funkcję wychowawcy. 

Joanna Chmielewska Szkoła Pływania Baby INK

Joanna Chmielewska

Pedagog specjalny, instruktor pływania, terapeuta integracji sensorycznej. Trener łyżwiarstwa oraz rolek w Olimpiadach Specjalnych. Od wielu lat pracuje z dziećmi niepełnosprawnymi w szkole specjalnej.

W czasie półkolonii pełni funkcję wychowawcy. 

 

 

 

Janusz Cieśla Szkoła Pływania Baby INK.JPG

Janusz Cieślak

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego, trener pływania, doświadczony były zawodnik, trener triathlonu  w klubie Posnania. Nauczyciel w szkole sportowej. W czasie trwania półkolonii pełni funkcję wychowawcy. 

 

 

Izabela Frynas Szkoła Pływania Baby INK.JPG

Izabela Frynas

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego, instruktorka pływania, oswajania z wodą, rehabilitacji w wodzie WATSU, nauczyciel  

DSC_5731_edited.png

Natalia Wiśniewska 

Czynna i utytułowana  zawodniczka. Instruktor pływania, zawodnik triathlonowy oraz open water. Prowadzi naukę pływania, oswajania z wodą oraz treningi pływackie w MUKS Piranie Tarnowo Podgórne. 

Nauka pływania w Poznaniu
Nauka pływania w Poznaniu
bottom of page